Kontakt

Nazywam się Piotr Kunicki. Jestem Web Developerem, WordPressem zajmuję się mniej więcej od 6 lat, wcześniej miałem krótką przygodę z Joomla a jeszcze wcześniej zajmowałem się witrynami nie opartymi na żadnym CMSie. W 2012 roku rozpocząłem pracę w GavickPro, jako WordPress Developer i jestem odpowiedzialny za tworzenie motywów, widgetów/pluginów dla WP oraz wsparcie techniczne dla naszych klientów.

Ta praca wymaga ode mnie ciągłego poszerzania wiedzy o WordPressie, dlatego jeśli masz jakiś ciekawy temat, którym mógłbym się zająć na blogu, lub po prostu chciałbyś wymienić się doświadczeniem na temat WordPressa, albo też chciałbyś uzyskać pomoc przy Twoim projekcie związanym z WordPressem, nie wahaj się skorzystać z formularza kontaktowego.

Blog jest kierowany głównie do średnio zaawansowanych użytkowników WordPressa. Od czasu do czasu mogą się również pojawić wpisy na temat tworzenia stron internetowych, niezwiązane bezpośrednio z WordPressem (PHP/CSS/HTML/JS).

W zeszłym roku założyłem firmę, w której zajmuję się głównie optymalizacją prędkości, modyfikacjami oraz bezpieczeństwem stron internetowych. Poza tym, tworzę kompletne strony internetowe, motywy WordPressa itd, więcej informacji można znaleźć na Tuning4Web. Zapraszam do współpracy!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Tuning4Web Piotr Kunicki czytaj dalej

×

Interesujesz się WordPressem?

Polub nas na Facebooku, będziesz na bieżąco!